Biznesa augstskola "Turība"

Par notikumu
Description

Turības kvests

Zinātnieku nakts ietvaros 29. septembrī plkst. 18.00 Biznesa augstskola Turība aicina ikvienu interesentu ar savu komandu piedalīties atraktīvajā un izzinošajā komandu spēlē - TURĪBAS KVESTĀ, veicot dažādus pārbaudījumus sešos kontrolpunktos. Katrs kontrolpunkts būs veltīts kādam no sešiem Turības studiju virzieniem - uzņēmējdarbībai, jurisprudencei, tūrismam un viesmīlībai, informācijas tehnoloģijām, komunikācijai un organizācijas drošībai. Šī piedzīvojuma laikā ikvienam būs iespēja ar saviem draugiem, kursabiedriem vai ģimeni veidot komandu divu līdz četru cilvēku sastāvā, lai pieveiktu visus sešus TURĪBAS KVESTA uzdevumus. Komandas, kas būs ieguvušas vislielāko punktu skaitu, izejot visātrāk visus Turības kvesta kontrolpunktus, saņems dažādas vērtīgas balvas no Biznesa augstskolas Turība. 
PASĀKUMA PROGRAMMA: 
 • “Mākslīgais intelekts Tavā ikdienā” . Pārbaudi savas zināšanas par mākslīgo intelektu spēlē “Mīts vai patiesība”, kā arī izmēģini mākslīgo intelektu, kas centīsies pēc tavas sejas nolasīt tavu vecumu, dzimumu un garastāvokli. 
 • “Vai esi gudrāks par komunikācijas speciālistu?”. Vai esi pārliecināts, ka spēj atpazīt viltus ziņas? Pārbaudi savas spējas - noskaties Turības ziņu izlaidumu un atrodi viltus ziņas. 
 • “Trāpi tūrisma galamērķī”. Kopā ar komandu būs jāatpazīst dažādu valstu slavenākās lokācijas, kā arī spēsiet uzzināt jaunus faktus par katru no galamērķiem 
 • “Pārliecini investoru!”. Radi savu biznesa ideju un pārliecini potenciālo investoru finansējuma saņemšanai. Varbūt tieši tava ideja iegūs vislielāko atbalstu? 
 • “Tiesu zāles labirints” . Tiesas zālē katram dalībniekam - advokātam, prokuroram, tiesnesim - ir sava īpašā loma. Kādas? To noskaidrosi izzinošā labirinta spēlē. 
 • “Digitālais ugunsdzēsējs”. Vai esi kādreiz vēlējies iekāpt ugunsdzēsēja kurpēs? Izmantojot modernu virtuālās realitātes simulatoru, kvesta dalībnieki varēs izmēģināt savas ugunsdzēsības prasmes un uzzināt jaunus faktus par glābēju darbu. 
N.B.  Pasākumam iepriekš jāpiesakās šajā saitē - https://www.mittoevents.com/zinatnieku-nakts-TU/register , Turības kvestā dalība notiek komandās. Vienā komandā var piedalīties līdz četriem cilvēkiem. Maksimālais komandu skaits ko spēsim uzņemt vienlaicīgi ir 25 (jeb 100 personas).  
 • Pētniecības zinātnes nozares: datorsistēmas (Mākslīgais intelekts), komunikācija, organizācijas drošība, tūrisms, uzņēmējdarbība, jurisprudence 
 • Pasākuma laiks un ilgums: no 18:00 līdz 20:00 
 • Transports: ar pasažieru vilcienu no centrālās stacijas “Rīga” līdz stacijai “Biznesa augstskola Turība” (Jelgavas līnija)  vai sabiedrisko transportu, kā arī pieejama bezmaksas stāvvieta augstskolas teritorijā privātajam transportam. 
 • Atrašanās vieta un kontaktinformācija: Biznesa augstskolas Turība telpas, Graudu iela 68, Artūrs Potjomkins (Reklāmas speciālists), arturs.potjomkins@turiba.lv, 28684928 
 • Vides pieejamība: Nav piemērotas infrastruktūras cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem

Notikuma datums:

29. septembris, 2023. gads

Laiks:

18:00 - 20:00

Pievienot kalendāram:

Date
Google Calendar · Outlook · iCal

Notikuma vieta:

Biznesa augstskolas Turība

Paragraphs
Biznesa augstskola Turība ir lielākā privātā augstskola Baltijā. Pie mums zināšanas iet roku rokā ar praktiskajām iemaņām – tas ir salikums, ko augstu vērtē arī darba devēji. Mēs iedvesmojam jauniešus būt uzņēmīgiem un īstenot savas idejas, kā arī mudinām darboties ne tikai Latvijas, bet arī starptautiskā līmenī. Motivētiem un idejām bagātiem cilvēkiem robežas nepastāv! Augstskola īsteno 29 studiju programmas, no kurām 13 pieejamas arī angļu valodā. Pie mums studē jaunieši no vairāk nekā 40 pasaules valstīm. Mēs īstenojam valsts un starptautiski akreditētas izglītības programmas un veicam zinātniski praktisko pētniecību, lai attīstītu sabiedrības biznesa kompetences un veicinātu reģiona attīstību. Augstskolai ir piešķirta beztermiņa akreditācija.