Transporta un sakaru institūts

Par notikumu
Description
Šī gadā Zinātnieku nakts pasākumā Transporta un sakaru institūts (TSI) piedāvā unikālu iespēju satikt robotu-baristu, kas pasākuma apmeklētājiem gatavos īpaši gardu kafiju, kā arī iepazīties ar jaunākajiem zinātnes sasniegumiem interaktīvā lekcijā “Vēža diagnostika ar mākslīgo intelektu”, ko TSI izstrādā sadarbībā ar partneriem. 
Tāpat vakara programmā paredzēti dažādu robotu paraugdemonstrējumi, aizraujoši studentu projekti ar prototipiem - robots, kas attīra ostas un pilsētas kanālus no plastmasas un biomasas atkritumiem, ekskursijas pa modernām laboratorijām un aviācijas centru, kā arī iespēja gūt praktiskas iemaņas meistarklasēs, un tas viss jau 29. septembrī no pl.17:00!
N.B. Reģistrācija pasākumam būs atrodama mājaslapā www.tsi.lv , apmeklētāju skaits nav ierobežots
  • Pētniecības zinātnes nozares: klimatneitrālas un viedas pilsēta, veselīgi okeāni, jūras, piekrastes un iekšzemes ūdeņi, vēzis 
  • Apmeklējuma laiks un ilgums: 17.00-18.00 Ekskursijas grupām – skolām; 18.00-22.00 Individuāli apmeklējumi
  • Atrašanās vieta: Lomonosova iela 1, Rīga  
  • Transports: Ar sabiedrisko transportu pie mums var nokļūt (pietura “Lomonosova iela”): 15. trolejbusu, 18. autobusu, 204. minibuss, 316. ekspresbuss 

Notikuma datums:

29. septembris, 2023. gads

Laiks:

17:00 - 22:00

Pievienot kalendāram:

Date
Google Calendar · Outlook · iCal
Paragraphs
TSI ir vienīgā privātā tehniskā augstskola, kas jau vairāk kā 20 gadu garumā sagatavo pieprasītus speciālistus. TSI piedāvā studiju programmas tādās jomās, kā datorzinātnes un mākslīgais intelekts, datorinženierija un robotika, transports un loģistika, aviācija un vadībzinātne. Sadarbībā ar Lielbritānijas universitāti UWE Bristol TSI piedāvā arī dubultā diploma studiju programmas datorzinātnēs un aviācijā. Studiju programmas apgūstamas angļu un latviešu valodās.